Можем ли да пречистим отдавна ваксинирани деца?

Можем ли да пречистим отдавна ваксинирани деца?

Мнениеот kalina » 12 Май 2011, 02:40

Здравейте, д-р Стойчев!

Питах се дали има начин да се опитаме да пречистим поне малко организма от вредите, които евентуално са нанесли ваксини, сложени преди години. Говоря за по-големите деца, които са минали през ваксинирането преди четири-пет години, а майките им по онова време не са знаели за страничните им ефекти. :oops:

Като говорим за ваксини да ви разкажа за посещението ни при педиатъра. Бебето ни е на четири месеца и трябваше да получи втората си доза комбинирани ваксини. Аз се опитах да обясня на лекаря, че детето не е понесло добре първата доза и е имало силни реакции - температура, колики, утежняване на рефлукса и т.н., а той ми отговаря, че само температурата била реакция от ваксината, всичко останало нямало нищо общо. Добре, питам, защо й се появи обрив? Отговорът беше, че обривите са често срещани, появявали се и изчезвали и това било нормално. "Защо се превива да две непрекъснато и се опъва?" "Това са колики и също са нормални." "А рефлуксът?" "Това е чисто механично и ще се оправи до десетия месец." След което й предписа лекарство срещу киселини! :roll: "Да не би да има някаква алергия или непоносимост? Клепачите й се зачервяват понякога като алергична реакция на нещо." "Нищо подобно! Гледам ги сега, съвсем са си наред!" След което беше готов да даде втората доза ваксина на детето. Аз, разбира се, отказах категорично. А той ми отвърна :"Нищо общо нямат тези неща с ваксините! Ако беше моето дете, щях да го ваксинирам, но понеже не е моето..." "Ако беше вашето дете с непоправима реакция след ваксина какво ли щяхте да правите?", си казах наум и с голямо съжаление констатирах, че няма да получа разбиране.
kalina

Re: Можем ли да пречистим отдавна ваксинирани деца?

Мнениеот ХомеоХелп » 18 Май 2011, 22:25

kalina написа:Дали има начин да се опитаме да пречистим поне малко организма от вредите, които евентуално са нанесли ваксини, сложени преди години. Говоря за по-големите деца, които са минали през ваксинирането преди четири-пет години, а майките им по онова време не са знаели за страничните им ефекти. :oops:

Има начин да помогнем на организма да се справи с негативните последици от ваксинациите -
конституционалното лечение.

Благодаря за разказа - доста е показателен.
За лекарите "наука" е това, което казват лекарите.
Ако нещо в природата му противоречи, толкоз по-зле за природата.
При доста пациенти този номер продължава да минава...
ХомеоХелп

Re: Можем ли да пречистим отдавна ваксинирани деца?

Мнениеот optimeon » 09 Яну 2019, 22:54

Какво ви е мнението за ваксините?
optimeon

Назад към За ваксините