С какво ми помогна хомеопатията! Лични истории.

Как попаднах при хомеопат. Лични истории.

Re: С какво ми помогна хомеопатията! Лични истории.

Мнениеот nunu » 26 Окт 2016, 13:30

Здравейте, може ли и на мен координатите на хомеопата в Пловдив - ninamgster@gmail.com. Благодаря!
nunu

Мнениеот Dacheva07 » 16 Мар 2017, 14:45

Здравейте,
Може ли и на мен да препоръчате детски хомеопат в Пловдив моля!
Dacheva07

Мнениеот Eli » 01 Дек 2017, 11:50

Здравейте, аз съм с проблеми на щитовидната жлеза. Не са сериозни и не ми се започва с приемане на синтетични хормони още. Освен това и кръвната ми захар е малко завишена и си мисля, че двете може да са свързани. Искам да разбера какво е довело до този резултат, а лекарката, при която отидох, дори диагноза не постави - веднага прием на хормони. Моля, препоръчайте ми и на мен класически хомеопат в Пловдив!
Eli

Мнениеот kinggod » 26 Фев 2018, 14:35

ОТ няколко месеца имам същия проблем със щитовидната жлеза. За съжаление лекарите твърде бързо изписват синтетичния хормон. Аз също нямах диагноза и понеже симптомите, които имах за това състояние не са много тежки, реших да рискувам. Изчетох страшно много неща по темата и личното ми решение беше, че мога да си позволя към момента да не пия хормона. Естествено при задълбочило се състояние веднага щях да го започна. Трябва да намериш начин да стимулираш жлезата си да функционира естествено. Аз реших да променя храненето си и активно спортувам. Сведох до минимум глутена (консумирам само лимец и ръж) и проучих храните, които стимулират тези процеси. Така съобразих менюто си, но трябва да отбележа, че всичко е много индивидуално. Захарта е важно да я намалиш, не мен не ми пречеше да хапвам плодове и мед без ограничения. Така за 2 месеца хормона ми се смъкна с цяла единица! Надявам се да не е моментно състояние и този режим да продължава да ми помага!
kinggod

Мнениеот kinggod » 30 Юли 2018, 10:26

kinggod написа:ОТ няколко месеца имам същия проблем със щитовидната жлеза. За съжаление лекарите твърде бързо изписват синтетичния хормон. Аз също нямах диагноза и понеже симптомите, които имах за това състояние не са много тежки, реших да рискувам. Изчетох страшно много неща по темата и личното ми решение беше, че мога да си позволя към момента да не пия хормона. Естествено при задълбочило се състояние веднага щях да го започна. Трябва да намериш начин да стимулираш жлезата си да функционира естествено. Аз реших да променя храненето си и активно спортувам. Сведох до минимум глутена (консумирам само лимец и ръж) и проучих храните, които стимулират тези процеси. Така съобразих менюто си, но трябва да отбележа, че всичко е много индивидуално. Захарта е важно да я намалиш, не мен не ми пречеше да хапвам плодове и мед без ограничения. Така за 2 месеца хормона ми се смъкна с цяла единица! Надявам се да не е моментно състояние и този режим да продължава да ми помага!

Здравейте и от мен! Аз имам подобен опит със завишен TSH. Бяха ми предписани хапчета, но предпочетох да пробвам да се справя сама с този проблем (само защото нямам поставена диагноза) и поех този риск. Вече мога да се похваля че резултатите са на лице и нивата на хормона ми се в норма. Бих искала само да допълня, че при по-сериозни проблеми, задължително трябва да се приемат предписаните лекарства!
kinggod

Мнениеот linkmystica » 03 Дек 2018, 00:25

Много се радвам за вас! Хомеопатията помага!
linkmystica

Мнениеот simeonovall » 03 Дек 2018, 08:02

Може ли да препоръчате хомеопат във Велико Търново или региона?
simeonovall

Мнениеот optimeon » 09 Яну 2019, 22:55

Има ли нови успешни истории с излекувани?
optimeon

Предишна

Назад към Какво излекувах с Хомеопатия