предложения

Re: предложения

Мнениеот Katy_St » 15 Апр 2011, 14:38

Аз също имам огромно желание за второ ниво! Интересуват ме алергии, хронични заболявания, конституционни типове, всичко за което са писали и другите момичета. Различни гинекологични проблеми мисля че също ще бъдат интересни за всички нас, нали сме преобладаващо женска аудитория!
Katy_St

Мнениеот ivln » 16 Апр 2011, 08:20

И аз съм за царствата и миазмите,и техника на воденето на случая,sensation метод-една усилена подготовка за срещата с Динеш Чохан през септември няма да е излишна,не е лошо всички да се изравнят по знания,за да го посрещнем знаещи.
ivln

Мнениеот milva » 21 Апр 2011, 08:48

Здравейте,

аз се привъединявм към желанията на другите момичета и с риск да повторя някои от желанията ще споделя това, което мен ме вълнува и бих желала, ако може да го разгледаме.
1. Детски страхове ( от тъмно, след случка-уплашила детето, да остане само, дори и при светната лампа и др....), изключителна срамежливост.
2. Проблеми с яденето - нежелание за ядене- как може да бъде повлияно от хл
3. Детски истерии, налагания и проблеми след поява на бебе в семейството. ( проблемите са с по-голямото дете)

Всичко това е може би от раздел Конституционални проблеми..както е предложила Марис

Подкрепям Ивлн за разглеждане на техника за водене на случая, какво да наблюдаваме у детето... за да го преценим правилно състоянието му - различно от острото състояние.
milva

Мнениеот d_balevska » 21 Апр 2011, 10:29

За Второто ниво на курса, предлагам д-р Стойчев да ни направи връзката между остро състояние и конситуционалното лечение, в духа на Х.А. Робъртс част 1, стр.34 ".....възможността да открие показаното лекарство, тъй като при острите болести Природата " вика " най-силно и сочи посоката най-ясно, за това тези симптоми имат неоценима стойност при подбора на конституцианалното лекарство "
d_balevska

Мнениеот elena_kgi » 02 Май 2011, 09:16

Здравейте д-р Стойчев.Тъй като темата за втория семинар е заключена реших да пиша тук.Във втория семинар ще има продължение на темата за хиперактивни деца.Но аз не бях на първия семинар.Казахте,че има запис на първия семинар.Има ли възможност да го гледаме или поне вашата лекция за хиперактивните деца?
elena_kgi

Мнениеот d_balevska » 25 Май 2011, 21:56

Аз съм за това да има почивка между двете нива. Не ми стига времето да улегне и дообогатя получената информация. Смятам, че така ще е най-добре и ползотвороно!
d_balevska

предложения

Мнениеот anna » 01 Юни 2011, 07:03

Здравейте, д-р Стойчев!
Аз пък предлагам за тези, на които им се учи и не искат да прекъсват обучението си да дадете ваканция само за от средата на юли и август месец ( спокойно може да включите още няколко лекции )! Можете да включите няколкото теми, които ни бяхте предложил, ще бъде страхотно за нас!
Обичаме Ви!
anna

Мнениеот optimeon » 09 Яну 2019, 22:50

Интересни Предложения! Благодаря!
косачки
optimeon

Предишна

Назад към Вашите предложения